2016/17 – rok ciekawej książki

Byg.hermanowska

2016/17 – rok ciekawej książki

Ciekawa książka – rzecz względna. Dla jednego czytelnika może być to ekscytująca powieść fantasy lub sensacyjne losy odważnego bohatera, dla innego poradnik psychologiczny a dla kolejnego fachowa książka elektroniczna. W bibliotece ZSE mamy wiele ciekawych książek, zazwyczaj są za takie uważane nowości, które pojawiają się na półkach. Dla wytrawnych czytelników są to często książki zaczytane, ze zniszczonymi okładkami, po które sięgały kolejne pokolenia uczniów i nauczycieli. A jaka jest Twoja ciekawa książka? Przyjdź do biblioteki i wpisz ją na listę ciekawych książek czytelników ZSE i poszukaj dla siebie kolejnej ciekawej książki.

Polecamy nowości, które pojawiły się w ostatnim czasie w Bibliotece oraz zapraszamy także do buszowania w regałach w magazynie książek.

About the Author

g.hermanowska administrator