PAŹDZIERNIK – Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Byg.hermanowska

PAŹDZIERNIK – Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Do szkolnej biblioteki zapraszamy zawsze, ale w październiku szczególnie, gdyż jest to miesiąc wyjątkowy dla wszystkich bibliotek szkolnych.

Z tej okazji przygotowałyśmy dla naszych czytelników kilka atrakcji.

Zachęcamy do wypożyczania książki w ciemno, czyli owiniętej, bez widocznej okładki. Liczymy na to, że właśnie przypadkowo zdobyte tytuły poszerzą horyzonty literackie naszych czytelników.

Ponadto organizujemy sesje fotograficzne Sleeveface, czyli ubierz się w książkę. Na chętnych czekają książki z odpowiednimi okładkami oraz aparat fotograficzny a także fotograf. Można także przyjść z własną książką, własnym pomysłem na kreację lub wybrać książkę, która jeszcze pozostaje na półce.

fa07d3f5a96dd172c994396340dfa3f7

Na wszystkich odwiedzających najlepsze miejsce w szkole czekają niespodzianki, ale o nich nie piszemy, bo przestałyby być niespodziankami – zapraszamy:)

About the Author

g.hermanowska administrator